Najważniejsze korzyści 5HTP można wziąć z oryginalnego dodatku

Czy zażywasz pigułki z 5HTP? Co to jest rzeczywiście najlepszym korzyści 5HTP dla zdrowia? Przeczytaj ten artykuł, a dostaniesz opinie.

5HTP (5-hydroksytryptofan) jest naturalnie występującą substancją pochodzą ze strąków nasiennych Griffonia simplicifolia, z Afryki Zachodniej zakładzie leczniczym. U ludzi, 5HTP jest bezpośrednim prekursorem odżywczych w serotoniny (5HT). Oznacza to, że 5HTP przekształca bezpośrednio serotoniny w mózgu. To jest ubocznym produktem chemicznym białka bloku budulcowego L-tryptofanu. Jest również komercyjnie wytwarzany z nasion rośliny afrykańskiej zwanej Griffonia simplicifolia 5HTP jest używana do leczenia zaburzeń snu. No to teraz, tutaj wyjaśnić pewne korzyści związane z przyjęciem 5HTP dla zdrowia.

Pomoc w depresji i lęku

Niektóre badania zostały wykonane w 5HTP. Wyniki pokazują, że ma potencjał, aby pomóc w depresji i niepokoju, zaburzenia ewentualnie paniki, zaburzenia snu, otyłość. 5HTP wydaje się mieć takie same skutki jak SSRI (selektywne wychwytu zwrotnego serotoniny inhibitorów) antydepresanty. Leki na receptę, które podnoszą poziom serotoniny są przewidziane dla wszystkich tych problemów, ale wielu ludzi wierzy 5HTP jest naturalnym sposobem, aby osiągnąć to samo.

5HTP udoskonalone nastroju

Nastrój wzmacniający preparat zawierający głównie 5HTP, forma witaminy B6 i Jan wart jest zaprojektowany do przeciwdziałania wyczerpaniu serotoniny związane z wiekiem oraz zapewnienie ogólnego wzmocnienia nastroju. 5HTP jest dobrze znana ze swoich właściwości poprawiających nastrój, a także inne korzyści. To badano pozytywne wyniki w leczeniu łagodnej depresji. Jego mechanizm działania nie są zrozumiałe, ale są one prawdopodobnie inny niż 5HTP.

Depresja

Niektóre badania kliniczne wskazują, że przyjmowanie 5HTP doustnie łagodzi objawy depresji. Liczne badania wykazały, że dawki 150-3000 mg na dobę przez 2-4 tygodnie może poprawić objawy depresji. Niektóre wcześniejsze badania wykazały, że 5HTP może być tak korzystne jak konwencjonalny antydepresyjnego leczenia dla niektórych osób.

5HTP snu

Suplementy 5HTP wypadła nieco lepiej na bezsenność. 5HTP zmniejszyły czas potrzebny do zasnąć i zmniejszył liczbę nocnych przebudzeń. Biorąc 5HTP wraz z GABA (kwas gamma-aminomasłowy), relaksujący neuroprzekaźnika, zmniejszenie czasu zajęło, aby zasnąć i zwiększa czas trwania i jakość snu.

Dieta Atkinsa do utraty wagi

Badania kliniczne wykazały, że suplementacja 5HTP daje pozytywne rezultaty w utracie wagi, lęk i depresja. Poprawia snu i zmniejsza łaknienie węglowodanów w diecie osób o niskich węglowodanów (takie jak Atkinsa). Każdy z użyciem programu utraty wagi podobny do Atkinsa może wystąpić obniżenie poziomu serotoniny ze względu na fakt, że węglowodany stymulują produkcję serotoniny w organizmie.

Teraz można dostać ten wspaniały dodatek z 5HTP tylko z oficjalnego dostawcy. Zaufany oficjalnym dostawcą suplementu 5HTP jest EvolutionSlimming. Przejdź do strony poprzez link tutaj. Będzie to przekierowanie na ich oficjalnej stronie. Następnie otrzymasz najlepszy produkt, oferty, oraz ceny tylko na EvolutionSlimming.

 5-HTP
Najważniejsze korzyści 5HTP można wziąć z oryginalnego dodatku